گرمای آزادی در شب سرد پاییز

کنسرت گروه آرتامن در برج آزادی برگزار شد

آوای فردا : شامگاه پنجشنبه ۸ آذر ماه ساعت ۲۰:۳۰ ، برج آزادی میزبان گروه آرتامن و طرفدارانشان بود .

این اجرا پس از اندکی انتظار پشت درب های بسته سالن به همراه شنیده شدن صدای سازها و تشدید هیجان حضار ، آغاز شد .

سولو گیتار نایلون “علی هاشم پوریا” و تمرکز نورها وبه تبع آن جلب حواس حاضرین به خود ، شروع خوب و آرامش بخشی برای یک شب پرهیجان و پرحرارت بود .

سلام و احوالپرسی و ذکر نکاتی توسط پدرام شیتره (گیتار لید) در رابطه با اجرا و حواشی پیرامون آن ، پیش درآمدی برای اجرای دومین قطعه (اثری از گروه محبوب متالیکا) این کنسرت بود .

‏Mayhem ، سومین قطعه کنداکتوراین اجرا و اثری از گروه آرتامن نوشته ای از علی کریمی (گیتار ریتم) با تنظیم سهیل آوخ (وکال) بود که به ثمر رسید .

استارت های درامز “پویا شیتره” و پرفورمنس “رضا خلیل پور (گیتار بیس) ” که مکمل مناسبی برای سبک این گروه بود ، از جمله نقاط عطفِ هشتمین شب آذر ماه در برج آزادی به شمار می رفت.

همچنین اجرای پرقدرت و پرهیجان “سهیل آوخ” (وکال) که برای اولین بار به عنوان عضوی از این گروه به روی صحنه حضور پیدا کرد ، از نکات بارز این کنسرت بود.

‏(Before I forget , The blister exists , left behind) آثاری از (Slipknot) ، (I stand alone) اثری از (Godsmack) ، (Forget to remember) اثری از (Mudvayne) ،
‏(Conquer or die) اثری از (Megadeth) ،
‏ (Moth into flame , Suicide & redemption , When a blind man cries “deep purple cover”) آثاری از (Metallica)، (Snowbound) اثری از (Arch enemy) ، (Silvera) اثری از (Gojira) ، (Reborn, 30/30-150) اثری از (Stone sour) از جمله قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شدند.

رضا خلیل پور ( گیتار بیس) ، علی کریمی (گیتار ریتم) ، پویا شیتره ( درامز) ، پدرام شیتره ( گیتار لید) و سهیل آوخ ( وکال ) اعضای گروه آرتامن که شبی متفاوت را برای طرفدارانشان رقم زدند ، بودند .

مونا بانکی پور ، اعضای گروه چینود نیز از مهمانان این اجرا بودند.

منبع : اختصاصی آوای فردا

Share:

There is one comment on گرمای آزادی در شب سرد پاییز

Leave a Reply